Regionalny oddział w Szczecinie

Otwórz oczy w Szczecinie – 15 maja

14 maja 2018 r.

Regionalny Oddział PIBR w Szczecinie zaprasza na konferencję „Wartości niematerialne w rozwoju firmy” - jedno z seminariów towarzyszących listopadowemu Open Eyes Economy Summit.

Spotkania w ramach OEES to okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń między biznesem, światem akademickim, sektorem pozarządowym i wszystkimi innymi środowiskami zainteresowanymi znaczeniem wartości społecznych w gospodarce. Szczecińskie seminarium będzie poświęcone niematerialnym składnikom wartości przedsiębiorstw, a także temu, jak musi zmieniać się biznes, aby nadążyć za przemianami społecznymi.

Seminarium rozpocznie się wystąpieniem gościa specjalnego prof. Jerzego Hausnera pt. „Firma-Idea: przejście od oportunistycznej do relacyjnej gry rynkowej”. W pierwszym panelu, prowadzonym przez pro. Dariusza Zarzeckiego, dyskutanci przyjrzą się – zgodnie z tytułem debaty – temu, „czego nie możesz dotknąć, ale co może uczynić cię bogatym”. Drugi panel poprowadzi Ewa Sowińska, wiceprezes PIBR, a jego uczestnicy zabawią się w futurologów – hasło dyskusji to bowiem „Nadchodzi nieuchwytne. Jak zmieniać biznes, by wygrać przyszłość”.

Open Eyes Economy Summit to międzynarodowy szczyt ekonomii opartej na wartościach społecznych, odbywający się raz do roku, jesienią, w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Jednak aby zetknąć się z ekonomią wartości, nie trzeba jechać do Krakowa. Cykl spotkań Open Eyes Economy on Tour to seminaria, minikonferencje, sesje o charakterze merytorycznym, które odbywają się w wielu polskich i w wybranych europejskich miastach. Celem spotkań OEE on Tour jest nawiązywanie i rozwijanie ogólnopolskich oraz międzynarodowych inicjatyw i kontaktów, a w dłuższej perspektywie stworzenie jak największego forum wymiany doświadczeń, inspiracji i transferu idei.

Rejestracja


Zapraszamy już we wtorek 15 maja na godzinę 9:00 do Auli Nowej Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania USz przy ulicy Mickiewicza 64 w Szczecinie. Wstęp na imprezę jest wolny, obowiązuje jednak rejestracja na stronie konferencji.

Szczegółowy program do pobrania ze strony OEES.
Logo PIBR Przejdź do strony PIBR